Замовити Логотип/Фірмовий стиль

Завантажте бриф і, бажано, заповніть всі його пункти. Чим детальніше Ви відповісте на питання, тим краще я зрозумію Ваші побажання і тим більше результат відповідатиме вашим сподіванням.


Заповнений бриф відправте на e-mail адресу: vladimirstudiomail@gmail.com, або через форму зворотного зв'язку на цій сторінці.

Також бриф є у форматі google doc, якщо у вас немає можливості відкрити або зберегти файл у форматі docx.

Бриф - логотип.docx

Завантажити

Обговорення проекту

Обов'язково заповнюємо бриф. Обговорення проекту, и уточнення вартсоті. Передоплата 50%

Робота над проектом

Створення декількох варіантів. Правки.

Передача початкових файлів та інших файлів

Решта оплати. Передача всіх матеріалів по проекту.

ВАЖЛИВО! Від самого початку бюджет проекту формується по вашому завданню. Додаткові правки та інші доповнення які виходять за рамки технічного завдання оплачуються окремо.


Внесення правок. Кількість правок* не більше 5-ти, які не суперечать початковому завданню. До бюджету проекту входить додатковий варіант, якщо він необхідний. Решта варіантів оплачуються окремо.

Вартість розробки логотипу

Назва  Опис СТРОКИ ВИКОНАННЯ вартість
Пакет "MINIMUM" 2-3 варіанти логотипу. Підбір корпоративного шрифта та кольору. Доопрацювання обраного варіанту (до 5-ти правок). Початкові файли логотипу у форматі cdr, ai, eps.
2-3 дні 1200 грн
Пакет "STANDART" 3-4 варіанти логотипу. Підбір корпоративного шрифта та кольору. Доопрацювання обраного варіанту (до 5-ти правок). Початкові файли логотипу у форматі cdr, ai, eps. 3-4 дні 1500 грн
Пакет "MAXIMUM" 3-4 варіанти логотипу. Підбір корпоративного шрифта та кольору. Доопрацювання обраного варіанту (до 5-ти правок). Початкові файли логотипу у форматі cdr, ai, epsПосібник з використання логотипу.  4-5 днів 2000 грн

Вартість послуг вказана приблизно, так як остаточна сума розробки дизайну формується виходячи з технічного завдання, строків і кількості варіантів.


Якщо у вас залишилися питання - заповніть форму зворотнього зв'язку, та в короткий час я постараюся вам відповісти.